piątek, 18 stycznia 2013

Budują się sklepy!

W ostatnich miesiącach w naszym mieście możemy dostrzec coraz więcej placówek handlowych w budowie, jak i nowe sklepy w znanych nam miejscach. Dobrze, aby te sklepy nie były "molochami bez niczego", czyli sklepami, w których wszystko jest drogie, a jakość nie najlepsza... Szczególnie, iż w ostatnich dniach głośno mówi się o budowie Galerii Handlowej. Jeżeli taka placówka by powstała, to czy sklepy z kiepskim towarem w wysokiej cenie mają sens powstania? Nie! Dlatego liczymy na to, że nowe sklepy podadzą nam najlepszą ofertę, aby zakupy moglibyśmy robić i tam, i w planowanej Galerii Handlowej. Tymczasem wykonałem kilka zdjęć wspomnianych wyżej sklepów w budowie. Popatrzmy. Nie ma tu wszystkich sklepów, ponieważ wiele sklepów po prostu zmieniło lokalizację.
Pawilon handlowy, w którym mieści się Rossmann, rozbudowuje się. Lokalizacja jest wspaniała, więc mamy nadzieję, iż będzie to jakiś porządny sklep, lub nawet restauracja. Kto wie?

 Również Centrum, tylko że przy ul. Kard. Wyszyńskiego. Jest to dwupiętrowy budynek z przeznaczeniem handlowo-usługowym.
Przy ul. 3 - go Maja, w miejscu, gdzie jeszcze latem mieścił się malutki sklepik z lodami, teraz buduje się porządna kamieniczka, również handlowo-usługowa.

*

Pozostałe sklepy z nowymi lokalizacjami to np. Piekarnia-Cukiernia przy ul. Piłsudskiego [koło ronda "Żabki"] oraz minimarket z przedmiotami i ozdobami dla domu "Twój Piękny Dom".

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/