poniedziałek, 31 grudnia 2012

Sylwester!

Już dziś o godz. 23:00 rozpocznie się dyskoteka Sylwestrowa na parkingu MOK Centrum! Zawiercianie, którzy będą uczestniczyć w zabawie, dostaną specjalne upominki od Prezydenta Miasta Zawiercie. O północy odbędzie się pokaz pirotechniczny. Natomiast mieszkańcom, którzy zdecydowali się na uczestniczenie w balu sylwestrowym polecam przeczytanie tego artykułu.

Mam nadzieję, że powitacie ten nadchodzący Rok zabawnie, radośnie i z lampką szampana w ręku. A Nowy Rok przyniesie Nam wiele sukcesów. Niech upłynie on w zdrowiu, szczęściu i w towarzystwie rodziny jak i znajomych, których kochamy.

A tak na koniec tej sylwestrowej publikacji...Jest to już setny post na blogu! Dziękuje za to, że czytacie OtoZawiercie i mam nadzieję, że w Nowym Roku pojawi się tu wiele ciekawych postów, które będziecie czytać i przekazywać innym:)


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/