piątek, 21 grudnia 2012

Spotkanie w Urzędzie

Dziś zostałem zaproszony do Urzędu Miejskiego na spotkanie z Prezydentem Miasta Zawiercie. Pan Ryszard Mach zainteresował się blogiem: "Jesteś chyba najmłodszym dokumentalistą w naszym mieście. Na mnie największe wrażenie wywarł cykl publikowany w Twoim blogu „Wczoraj i dziś” i piękne zdjęcia z Placu im. Jana Pawła II – mówił podczas spotkania prezydent. Więcej na ten temat możecie przeczytać na www.zawiercie.eu oraz na www.zawiercie.info. Artykuł znajdziecie się również w najnowszym Informatorze Miejskim.

Spotkanie to dało mi wielką motywację do dalszego rozwijania bloga. Cieszę się, że Urząd Miejski zainteresował się tym, co publikuję.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/