sobota, 29 grudnia 2012

"Mieszkam za darmo w każdym z was"

foto: OtoZawiercie
 Ostatnio zacząłem czytać książkę Bogdana Dworaka pt. "Mieszkam za darmo w każdym z was". Nie znam się na recenzowaniu książek, ale tą pozycję mogę ocenić bardzo pozytywnie i zachęcić Was do przeczytania.
 "Mieszkam za darmo w każdym z was" to zbiór kilkunastu opowiadań z życia Bogdana Dworaka w jego młodzieńczych latach ale i w jego współczesnej karierze. Autor urodził się przed II wojną światową, więc znajdziemy tam wiele opisów przedwojennego Zawiercia. Możemy też przeczytać o emocjach i postawach mieszkańców Zawiercia po zakończeniu wojny. W książce są też wyróżnione niektóre ulice, np. ul. B. Limanowskiego oraz ul. Blanowska. Zawierciański publicysta pisze, jak wyglądały wspomniane wyżej ulice. Ponadto możemy dowiedzieć się kilka ciekawych rzeczy o nieznanych mieszkańcach Zawiercia, którzy jednak zasłużyli sobie na wspomnienie w tej książce.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/