czwartek, 23 sierpnia 2012

Pawilony i domy handlowe

Teraz chciałem Wam pokazać niektóre pawilony lub domy handlowe Zawiercia.(Uwaga! Supermarkety nie znajdują się w tym poście!)Ten pierwszy to pawilon handlowy w dzielnicy Żabki. Mieści się w nim m.in sklep obuwniczy "Vico" oraz sklep zabawkowy.
Obiekt handlowy, w którym, oprócz sklepu "Nasz Dom" znajduje się mała kwiaciarnia oraz dyskont spożywczy "Tanie zakupy".
Widzimy tu Dom handlowy "Luz", gdzie mieści się sklep "Diverse" oraz sklep z obuwiem.
Jeden z większych domów handlowych, w którym mają miejsce: sklep odzieżowy "Galux", Apteka "Jurajska", Bank WBK oraz zakład ubezpieczeń
Największy obiekt handlowy (tego typu) w Zawierciu - "Centrum". Znajduje się tu market przemysłowy oraz market spożywczy. Latem swe stoisko rozkłada również lodziarnia:)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/