sobota, 1 lutego 2014

Coś ruszyło przy budowie Marcredo Center?

Na ulicy Wojska Polskiego w Zawierciu coś ruszyło. Czyżby budowa Galerii Handlowej już się rozpoczęła?
Od kilku dni na terenie przy DK 78 pracują robotnicy. Obecnie na tym obszarze znajduje się ekipa z co chwila kursującymi ciężarówkami oraz koparkami. Pojawiły się również flagi inwestora oraz firmy Awbud. Może to świadczyć o tym, iż zawierciańska firma została generalnym wykonawcą (to dobrze - pieniądze "zostaną w Zawierciu").
Tak więc - to z pewnością optymistyczny akcent tego tygodnia. Miejmy nadzieję, że wkrótce roboty rozpoczną się na dobre.
 

5 komentarzy:

 1. Czekam, choć zapewne cudów się nie spodziewam.

  Ps. Czemu usuwasz komentarze Anonima?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ponieważ nic nie wnosiły do tematu, a zawierały tylko obraźliwe inwektywy, nie uważasz?

   Usuń
 2. To nie ruszyła budowa galerii tylko kanalizacja a po niej będzie wodociąg. Na dzień dzisiejszy nie ma tematu galerii.

  OdpowiedzUsuń
 3. Robią teraz sączki, aby odwodnić teren to logiczna praca przed rozpoczeciem kopania pod fundamenty i garaż podziemnny. Na razie też równocześnie odbywają się pomiary geodezyjne. Trochę cierpliwości a za pewne a kilkanaście dni zaczną się poważne prace. Nie da się wszytskiego zrobić od zaraz. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ludzie to myślą, że to jest jak w tej grze Simcity. Klik i budynek stoi.

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/